Yükleniyor...

BLOG/HABER

Hepsiburada Mağaza Tasarımı ve Satış Arttırma
ANASAYFA / BLOG/HABER

Hepsiburada Mağaza Tasarımı ve Satış Arttırma

Hepsiburada Mağaza Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Hepsiburada Mağaza Banner Tasarımı yapımına imkan sağlamaya başladı. E-ticaret web sitesi gibi istediğiniz ürünlerinizi öne çıkarabilir ve mağaza banner çalışmaları yapabilirsiniz. 
Burada mağaza bannerlarınızı ve mağaza kampanyalarınızı kategorilerinizi ön plana çıkartarak hem müşteriye aradığını daha net bir şekilde bulma imkanı verirken hemde hepsiburada da satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hepsiburada Mağaza Banner Tasarımı Yaptırmak İstiyorum Faydası Nedir?

- Müşterilerinize güven verir,
- Sağlıklı iletişim kurmanızı sağlar,
- Satış ve Trafik arttırmanıza sebep olur,
- Rakip firmalardan net bir şekilde ayrışmanızı sağlar.

Hepsiburada Mağaza Tasarımı Avantajları Nedir?

Mağazanızda Çok satan ürünler, kampanyaya çıktığınız ürünler ve satış beklentinizin yüksek olduğu ürünleri, "indirimdekiler", "çok satanlar", "sizin için seçtiklerimiz" gibi başlıklar koyarak öne çıkarabilirsiniz.

Hepsiburada Mağaza Banner Tasarımı yaparken iki seçenek sunuyor, ister hepsiburada site içerisinde bulunan hazır görsel ve tasarım şablonları ile basit tasarımlar oluşturabilir isterseniz de görsel yükleme seçenekleri ile profesyonel görseller yükleyebilirsiniz.

Hepsiburada Banner Tasarımı Profesyonel bir grafiker ile çalışarak kurumsal kimlik yapınıza uygun bir mağaza ve görsel yapısı oluşturmak, profesyonel duruşunuz ile size kurumsal bir firma görünümü verirken satışlarınıza katkı sağlayacaktır.

Hepsiburada Mağaza Tasarımı yaptırmak ve Hepsiburada Satışlarınızı Arttırmak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

0555 615 63 72 nolu telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tıkla Ara!
0555 615 63 72

HADİ KONUŞALIM!