Yükleniyor...

BLOG/HABER

Trendyol Mağaza Tasarımı ve Satış Arttırma
ANASAYFA / BLOG/HABER

Trendyol Mağaza Tasarımı ve Satış Arttırma

Trendyolda Mağaza Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Trendyol mağazınızı tasarlamanıza imkan sağlamaya başladı. E-ticaret web sitesi gibi istediğiniz ürünlerinizi öne çıkarabilir ve banner çalışmaları yapabilirsiniz. 
Burada mağaza bannerlarınızı ve mağaza kampanyalarınızı kategorilerinizi ön plana çıkartarak hem müşteriye aradığını daha net bir şekilde bulma imkanı verirken hemde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Trendyol Mağaza Tasarımı Yaptırmak İstiyorum Faydası Nedir?

- Müşterilerinize güven verir,
- Sağlıklı iletişim kurmanızı sağlar,
- Satış ve Trafik arttırmanıza sebep olur,
- Rakip firmalardan net bir şekilde ayrışmanızı sağlar.

Trendyol Mağaza Tasarımı Avantajları Nedir?

Mağazanızda Çok satan ürünler, kampanyaya çıktığınız ürünler ve satış beklentinizin yüksek olduğu ürünleri, "indirimdekiler", "çok satanlar", "sizin için seçtiklerimiz" gibi başlıklar koyarak öne çıkarabilirsiniz.

Trendyol mağaza tasarımı yaparken iki seçenek sunuyor, ister trendyol site içerisinde bulunan hazır görsel ve tasarım şablonları ile basit tasarımlar oluşturabilir isterseniz de görsel yükleme seçenekleri ile profesyonel görseller yükleyebilirsiniz.
Profesyonel bir grafiker ile çalışarak kurumsal kimlik yapınıza uygun bir mağaza ve görsel yapısı oluşturmak, profesyonel duruşunuz ile size kurumsal bir firma görünümü verirken satışlarınıza katkı sağlayacaktır.

Trendyol Mağaza Tasarımı yaptırmak ve Trendyolda Satışlarınızı Arttırmak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç : 0555 615 63 72

Web Tasarım Blogu

HADİ KONUŞALIM!