Yükleniyor...

BLOG/HABER

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
ANASAYFA / BLOG/HABER

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme!
Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.
Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille ve nasıl bir içerik stratejisi ile yer almanız gerektiğini, kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Takvimi ve Planlama
Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.
Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.
Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar v.b.) kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz. 

Sosyal Medya Takip ve Yönetim
Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmeniz hakkında konuşan kullanıcılar mention takibi ile taranarak markanızın itibar yönetimi ve iletişimi gerçekleştirilir.
Ayrıca potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına da yardımcı oluyoruz.

Araştırmalara göre pazarlama sektörünün Yüzde 93ü markanın tanıtımı için sosyal medyayı (Facebook, Twitter, İnstagram, Google vs.) kullanıyor.

İnyatek Web Tasarım Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanındaki en uygun fiyatlarla yakalamanız için size destek olmaktadır.

İnstagram, Facebook, Linkedin Sosyal Medya Danışmanlığı için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

0555 615 63 72 nolu telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tıkla Ara!
0555 615 63 72

HADİ KONUŞALIM!