Yükleniyor...

HİZMETLER

Trendyol Mağaza Tasarımı
ANASAYFA / WEB TASARIM HİZMETLERİ

Trendyol Mağaza Tasarımı

Trendyolda Mağaza Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Trendyol Mağaza Banner Tasarımı yapımına imkan sağlamaya başladı. E-ticaret web sitesi gibi istediğiniz ürünlerinizi öne çıkarabilir ve banner çalışmaları yapabilirsiniz. 
Burada mağaza bannerlarınızı ve mağaza kampanyalarınızı kategorilerinizi ön plana çıkartarak hem müşteriye aradığını daha net bir şekilde bulma imkanı verirken hemde satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Trendyol Mağaza Tasarımı Yaptırmak İstiyorum Faydası Nedir?

- Müşterilerinize güven verir,
- Sağlıklı iletişim kurmanızı sağlar,
- Satış ve Trafik arttırmanıza sebep olur,
- Rakip firmalardan net bir şekilde ayrışmanızı sağlar.

Trendyol Mağaza Tasarımı Avantajları Nedir?

Mağazanızda Çok satan ürünler, kampanyaya çıktığınız ürünler ve satış beklentinizin yüksek olduğu ürünleri, "indirimdekiler", "çok satanlar", "sizin için seçtiklerimiz" gibi başlıklar koyarak öne çıkarabilirsiniz.

Trendyolda Mağaza Tasarımı yaparken iki seçenek sunuyor, ister trendyol site içerisinde bulunan hazır görsel ve tasarım şablonları ile basit tasarımlar oluşturabilir isterseniz de görsel yükleme seçenekleri ile profesyonel görseller yükleyebilirsiniz.

Trendyol Banner Tasarımı Profesyonel bir grafiker ile çalışarak kurumsal kimlik yapınıza uygun bir mağaza ve görsel yapısı oluşturmak, profesyonel duruşunuz ile size kurumsal bir firma görünümü verirken Trendyolda satışlarınızı arttıracaktır.

Trendyol Mağaza Banner Tasarımı yaptırmak ve Trendyolda Satışlarınızı Arttırmak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İnyatek Web Tasarım Hizmetleri, sizin hedeflerinize uygun bir e-ticaret mağaza tasarımı planlayarak, yanınızda olacaktır. Trendyol üzerinde mağazanızın bilinirliğinizi arttırmak ve hedef kitlenizi en uygun maliyetlerle bulmak için sizin yanınızdayız.

0555 615 63 72 nolu telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
trendyol magaza tasarimi

Tıkla Ara!
0555 615 63 72
HADİ KONUŞALIM!