Yükleniyor...

HİZMETLER

Kurumsal Web Tasarım
ANASAYFA / WEB TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web site, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin alt yapıları arka planda içerik yönetim sistemi olarak adlandırılan  yazılımlar ile hazırlanmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli veya yönetim panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

İnyatek Web Tasarım Hizmetleri, geliştirdiği türkçe yönetim paneli yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir içerik yönetim sistemi sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için yönetim paneli kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar. 

İnyatek, profesyonel tasarım anlayışı ile, tasarım aşamasından yazılım ve test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.
 
kurumsal web tasarım

HADİ KONUŞALIM!