Yükleniyor...

HİZMETLER

Mobil Responsive Web Tasarım
ANASAYFA / WEB TASARIM HİZMETLERİ

Mobil Responsive Web Tasarım

Mobil internet kullanımı hızla artıyor. Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıyorlar.

Responsive kelime anlamı ile adaptif demektir. Web sözlüğünde, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekil alan ve bpzulmayan web sitelerini ifade etmektedir. Responsive web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumlu web sitesinden kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Kurumsal web sitelerinde daha çok responsive tercih edilmektedir. Bu tercihin sebebi, responsive hem yönetim, hemde üretim kolaylığı açısından daha üstün oluşudur.

Bunun yanında mobil aramalarda arama motorlarının mobil web sitesine öncelik verdiğini, bu sebeple üst sıralarda yer almak isteyen firmalar için cep telefonuna uyumun zorunluluk olduğunu belirtelim. Google 2015 yılında bu konuyla alakalı bir açıklamada bulunmuş, kısa süre sonrada mobil uyumsuz siteleri sıralamalarda çok daha alt sıralara taşımıştı.

İnyatek Web Tasarım Hizmetleri, responsive web tasarım teknolojisini kullanarak mobil uyumlu kurumsal web sitelerinizi ve web site yönetim panelinizi özenle ve titizlikle tamamlar.

0555 615 63 72 nolu telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
mobil web tasarım

Tıkla Ara!
0555 615 63 72
HADİ KONUŞALIM!