Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?
ANASAYFA / HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

İNYATEK internet yazılım teknolojileri'nin faaliyet alanı internettir. İnternet üzerinde uzmanlaştığı alan ise Web Tasarımdır. Çok kısa süre içerisinde müşterilerin birbirlerine referans vermesi ile büyüyen ve sektörde adından söz ettiren bir hale gelen İNYATEK, hala aynı büyüme hızını koruyarak web tasarım üzerinde yeniliklere öncülük etmektedir. 

Müşteri odaklı hizmet veren, güler yüzlü ve anlayışlı olmayı kendine ilke edinen İNYATEK müşterilerine her zaman değer ve destek vermekten yanadır. Her firmanın ihtiyaçları ve hizmet ettikleri sektörler farklıdır bu nedenle her müşteriye özel, özgün web tasarımlar hazırlamak ve ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek rekabet ortamında farkındalık yaratmayı hedeflemektedir. Her gün büyüyen internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve sizlere en iyi web çözümlerini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

MOBİL WEB TASARIM, % 100
WEB TASARIM, % 98
YAZILIM GELİŞTİRME, % 85
SEO OPTİMİZASYON, % 90

MÜŞTERİLER NE DİYOR?

Uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, sayısız projeler ürettik hedeflerimize ulaştık ve devam ediyoruz teşekkürler.

M. Barış Özkan, BU Ajans.

MÜŞTERİLER NE DİYOR?

Kısa sürede web sitelerimizi tamamlayarak açtık internette bulunabilir olmak ve müşterilerimize ulaşmak çok güzel bir duygu.

Faruk Yavuz, Hedef Print.

MÜŞTERİLER NE DİYOR?

Türkiye ve Azerbaycan ortaklığında sürdüğümüz işte tamda zamanında yetişerek 4 dil seçenekli web sitemizi yaptık ve açtık.

Yeliz, Buta Türkiye.

NEDEN BİZ ?

BİZ ÜRETİCİYİZ

Kurumsal web sitenizin geleceğini garanti altına alın. Web sitenizi bize emanet edin, profesyonel ve yönetilebilir şekilde tasarlayalım.

BİZ DAKİĞİZ

Her zaman tam zamanında görevimizi yapmaktan yanayız. Yaptığımız web sitelerinin arkasındayız ve her durumda yardımcı olmayı seviyoruz.

BİZ HESAPLIYIZ

Optimum bütçeler ile halden anlarız. Size en uygun web sitesini sunarak maximum fayda ve farkındalık sağlamaya çalışırız.
HADİ KONUŞALIM!